Кропивницька міська рада готується до сесії: депутатська комісія опрацювала питання охорони здоров'я, освіти та соціальної політики

П'ятниця, 19 листопада 2021 15:35

Сьогодні, 19 листопада, під головуванням депутатки Кропивницької міської ради Наталі Чередніченко відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту.

Члени комісії розглянули дванадцять питань порядку денного. Зокрема, вони підтримали пропозицію щодо внесення змін до бюджетних призначень, які дозволять забезпечити стабільну роботу закладів охорони здоров’я в частині розрахунків за комунальні послуги.

Комісія погодила проєкти рішень міської ради щодо внесення змін до програми розвитку галузі охорони здоров’я на 2021-2025 роки, затвердження статутів двох медичних та трьох освітніх закладів, оптимізації освітньої мережі.

На засіданні було схвалено проєкти рішень щодо звільнення у 2022 році від сплати державного мита за одержання в органах реєстрації актів цивільного стану ряду комунальних закладів соціального спрямування, внесення змін до програми соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень у дитячому середовищі та популяризації сімейних форм виховання на 2020-2022 роки та затвердження програми забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2022-2024 роки.   

Комісія також заслухала доповідь начальниці управління охорони здоров’я  Оксани Макарук з інформацією про  заходи, вжиті задля виходу з критичної ситуації, яка склалася в КНП «Територіальне стоматологічне об’єднання».

- Нині ми спостерігаємо стабілізацію діяльності об’єднання, впорядковано структуру закладу та адміністрування, відсутня заборгованість із заробітної плати, - повідомила Оксана Макарук. - Завдяки налагодженню процесу  внесення даних до електронної системи охорони здоров’я вдвічі збільшилася щомісячна фіксована ставка, яку підприємство отримує від НСЗУ.

Окрім цього, зросли надходження від платних послуг. Активно надаються послуги з пільгового зубопротезування, які фінансуються коштом міського бюджету. Поліклініка працює у дві зміни. В планах на наступний рік — запровадження надання ургентної стоматологічної допомоги у нічний час та в святкові дні.        

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38