Кропивницьке ВКГ успішно виконало усі заплановані на лівобережжі міста роботи: вода з’явиться увечері
Середа, 13 листопада 2024 11:27
Бригади Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства працювали всю ніч і раніше запланованого часу завершили роботи на водопроводах районів лівого берегу обласного центру.
- На мережах міста встановлені регулятори тиску та замінена запірна арматур, - відзначила директорка Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук. - Вже почалося заповнення і промивання мереж. До вечора водопостачання увійде в робочий режим. Дякуємо вам за розуміння і терпіння!
Увагу кропивничан звертають на те, що протягом кількох годин після відновлення водопостачання вода може мати незвичний колір, адже напір підійме осад у трубах. Через це водоканал зараз промиватиме трубопроводи.
Усі новини
Кропивницькі спортсмени здобули срібло на Чемпіонаті України з легкої атлетики
Понеділок, 16 червня 2025 17:10
Літнє дозвілля: патріотичний день з "Інгульською Січчю"
Понеділок, 16 червня 2025 17:06
Юні більярдисти змагалися за першість області у Кропивницькому
Понеділок, 16 червня 2025 16:53
Лейкоз великої рогатої худоби: що треба знати кропивничанам
Понеділок, 16 червня 2025 16:18
Зустріч у музейному саду: кропивницькі школярі знайомилися з життєвими стежками Карпенка-Карого
Понеділок, 16 червня 2025 14:49
Шанс для амбітних: Формуємо кадровий резерв освітніх лідерів Кропивницького
Понеділок, 16 червня 2025 10:56
Під літнім небом України. 2025: учні ліцею “Центральний” провели цікавий вікенд у музеї Карпенка-Карого
Понеділок, 16 червня 2025 10:51
Олег Колюка: Коли футбол об’єднує кропивничан в підтримці ЗСУ – то це надзвичайно важлива справа
Субота, 14 червня 2025 17:47
Розвивайся! Захищай! Перемагай! Ставай до лав "Сталевої сотки"!
П'ятниця, 13 червня 2025 16:07