Кропивницькі гімнасти – серед найсильніших в Україні

Понеділок, 26 березня 2018 15:21

Із 20 по 25 березня у Кропивницькому, в СДЮСШОР «Надія» проводилися чемпіонат України, фінальні змагання Гімназіади України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп і зі спортивної гімнастики. У змаганнях взяли участь більше 250 атлетів із 15 областей України та міста Києва.

Кропивницькі гімнасти гідно представляли місто й область на престижних змаганнях. У чемпіонаті України Катерина Шумейко перемогла в змаганнях на колоді, стала срібною призеркою на брусах і посіла третє місце у вільних вправах, посівши в багатоборстві високе п’яте місце. Василь Ляшенко виборов бронзову медаль у вправах на брусах.

У змаганнях Гімназіади України Микола Попов посів третє місце в багатоборстві та виборов 3 бронзові медалі в окремих видах програми. Ангеліна Дейнеко завоювала 3 бронзові нагороди.

У Всеукраїнських змаганнях найкращий результат серед кропивницьких гімнастів продемонструвала Вікторія Іваненко, яка завоювала одну золоту, три срібні та одну бронзову нагороди.