Кропивницькі легкоатлети вдало розпочали спортивний рік із виступу на чемпіонаті області

Вівторок, 28 лютого 2017 20:34

У Кропивницькому завершився чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Верхоланцева Валерія Олександровича.

У турнірі взяли участь понад 150 атлетів, у т.ч. 15 учнів комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради». Вихованці спортивної школи завоювали 6 нагород, зокрема: Олександр Васін переміг у стрибках у довжину та в потрійному стрибку, Віктор Єфанов посів третє місце в бігу на 1500 м., Тетяна Черепанова стала третьою в стрибках у довжину, Тетяна Боришполь завоювала срібні медалі в стрибках у довжину та в потрійному стрибку.

Переможці й призери змагань нагороджені медалями від обласного відділення Національного олімпійського комітету України, дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, призами від обласної федерації легкої атлетики.