Кропивницькі велосипедисти — на найвищих сходинках п’єдесталу відкритого чемпіонату області

Середа, 26 липня 2023 16:54

У селі Мошорине Кропивницького району відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з велосипедного спорту, в якому взяли участь 124 учасники з 9 команд.

Вихованці Кропивницької КДЮСШ №1 у  перший день змагань в індивідуальній гонці на час показали високі результати в своїх вікових категоріях. Перше місце вибороли Микита Тимченко та Павло Кравченко, Єва Шишова здобула срібло, бронзові нагороди отримали Дмитро Рубін, Павло Кіріченко та Ростислав Галба.

У другий день змагань у груповій гонці ці спортсмени також дісталися найвищих сходинок п'єдесталу.

Чемпіонів та призерів змагань нагородили дипломами та медалями управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.