Кропивницькі велосипедисти продемонстрували високі результати на чемпіонаті України

Понеділок, 7 листопада 2022 17:20

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті і відкрита першість КЗ КДЮСШ №1 пам'яті заслуженого тренера України з велосипедного спорту (крос) Олександра Заворітнього.

Змагання тривали 05-06 листопада. Участь у змаганнях взяли 207 спортсменів з Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Луганської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Донецької, Одеської областей та м. Київ.

Вихованці Кропивницької  КДЮСШ №1 гідно виступили і завоювали високі нагороди: на старті змагань у відкритій першості КЗ КДЮСШ №1 в груповій гонці Софія Краснопольська виборола 3 місце (дівчата 2011 р.н. та молодші).

У другий день турніру у чемпіонаті України в естафетній гонці кропивничани Євген Шпартов, Євген Молодченко, Максим Колтунов зайняли І місце,  Денис Колісніченко у команді МІХ посів ІІІ місце (юніори).  В активі Микити Тимченка, Миколи Кушніра та Олександра Штембуляка - ІІ місце (юнаки).  Срібні нагороди мають також Павло Кіріченко та Кирило Петренко, «бронза» - у Іллі Ковша, Станіслава Буніна та Юрія Лісоволенка (молодші юнаки), Владислави Постернак, Валерії Кошелевої і Марії Котової - (молодші дівчата).

У відкритій першості КЗ КДЮСШ №1 в естафетній гонці: 

Гор Карапітян, Єгор Касап та Данило Грицаєв вибороли ІІ місце, Михайло Плохотнюк у команді МІХ зайняв ІІІ місце (юнаки 2011 р.н. та молодші). 

Кристина Харченко та Софія Краснопольська - ІІІ місце (дівчата 2011 р.н. та молодші). 

Переможці та призери змагань отримали медалі, кубки, дипломи та цінні подарунки. Нагороди учасникам вручили виконуючий обов'язки начальника управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина та срібний призер олімпійських ігор, триразовий чемпіон світу, Заслужений майстер спорту Олександр Симоненко.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21