Кропивницькі велосипедисти завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків

Середа, 31 липня 2019 08:55

21-26 липня у Харкові проводився відкритий чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських і не олімпійських видах програми.
Велоперегони зібрали 124 учасників із 20 команд. Вихованці КДЮСШ № 1 Міської ради міста Кропивницького Володимир Микитюк і Євген Тесцов завоювали звання чемпіонів України в командному спринті серед юнаків. У командній гонці Володимир Микитюк, Євген Тесцов і Максим Колтунов стали срібними призерами, Артем Пашин завоював бронзову нагороду. Єлизавета Воротіленко і Владислава Ладик посіли третє командне місце в змаганні дівчат. В особистих змаганнях Володимир Микитюк і Євген Тесцов стали бронзовими медалістами.