Кропивницький міський військовий комісаріат оголошує про приписку громадян 2003 року народження до призовної дільниці

Четвер, 12 грудня 2019 10:59

Кропивницький міський військовий комісаріат повідомляє, що на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, з 14 січня по 29 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці міста Кропивницький громадян 2003 року народження.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території міста Кропивницький, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: місто Кропивницький вулиця Віктора Чміленка, 47 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою з 14 по 31 березня 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Усі новини

Е-медкнижки та медогляди по-новому
Вівторок, 3 жовтня 2023 13:24