Кропивницький попрощався з Героєм АТО і ООС Павлом Тіхоновим

Четвер, 20 червня 2019 13:13

Сьогодні, 20 червня, Кропивницький знову у жалобі: місто провело в останню путь земляка, учасника антитерористичної операції і операції об’єднаних сил Павла Тіхонова. Жалобна церемонія відбулася на території Свято-Благовіщенського храму, та на Алеї почесних воїнських поховань Рівнянського кладовища.

Попрощатись із загиблим прийшли рідні, друзі, бойові побратими. Віддати останні почесті Герою прийшли міський голова Кропивницького Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Олександр Мосін.

Павло Тіхонов народився другого жовтня 1975 року у тоді ще Кіровограді. Закінчив 20-ту школу та Інститут комерції. Працював у Кіровоградській обласній філармонії і таксистом з позивним «151». А в 2014 році, щойно почались бойові дії на Сході країни, пішов боронити рідну землю від ворога. Служив у 42-му окремому мотопіхотному батальйоні. Останній бій Павло Тіхонов прийняв 17 червня 2019 року, неподалік  від Донецького аеропорту.

Надійнішого і сміливішого воїна не було, відзначили  під час церемонії прощання побратими Героя.

- Ми горді, що у нас був такий командир, – наголосив бойовий друг Анатолій Шаповал. – Він був кращим, і ми раді що мали честь бути з ним поруч!

У воїна залишилась дружина та двоє дітей.  День 20 червня оголошено у Кропивницькому Днем жалоби. Слава Героям!

Усі новини