Кропивницький продовжують озеленювати

Четвер, 26 квітня 2018 15:44

Сьогодні, 26 квітня, працівники колективного підприємства «Єлизавета» продовжили роботу з висадки дерев в обласному центрі. З головним управлінням ЖКГ вони працюють згідно договору підряду. Як повідомила керівник комунального підприємства Алла Чернік, висаджують трирічні липи. Саджанці міцні, висотою понад три метри. Їх висадили по вулицях: Романа Шухевича – 7 штук, Полтавській – 66 саджанців, Євгена Маланюка – 7, Велика Перспективна – 5 лип, Вокзальна – 11, Соборна – 27 молодих лип.

Також сьогодні продовжили озеленювати Набережну на відрізку від Великої Перспективної до Островського – тут посадили 30 дерев. З’явились 2 молоді липи і біля першої міської лікарні.

- На вулиці Паученка ми додатково висадимо 2 катальпи, а на Набережній на відрізку від Пашутіна до Михайлівської - ще 24 дерева, – розповіла Алла Чернік. – Оскільки сезон висаджування закінчується першого травня, ми не встигаємо посадити все, що хотіли. Продовжимо справу восени, тоді ще висадимо 200 – 250 дерев. На озеленення Кропивницького цього року виділили понад 400 тисяч гривень. Це вперше за останні роки з міського бюджету виділяють таку суму на висадку молодих дерев.

Усі новини