Лариса Костенко: гімназія ім. О.С. Пушкіна у Кропивницькому працює і з 01 вересня чекає дітей на навчання

Середа, 18 серпня 2021 14:49

Начальниця управління освіти Кропивницької  міської ради Лариса Костенко прокоментувала  поширені у соціальних мережах чутки про закриття в обласному центрі  гімназії ім. О.С.Пушкіна (ЗОШ №7)

- Хочу поінформувати громадськість, ЗМІ, щодо інформації, яка з'явилася у соціальних мережах про гімназію ім. О.С. Пушкіна, про закриття цього закладу. Це все чутки. Ніякого рішення по гімназії засновник, тобто Кропивницька міська рада, не приймала. Перед початком навчального року ми завжди проводимо бесіди із керівниками навчальних закладів щодо кількості дітей в класах, щодо майбутньої роботи  і наполегливо рекомендуємо працювати над наповнюваністю класів, - підкреслила Лариса Костенко.

Далі вона пояснила:

- Середня кількість учнів по навчальних закладах міста Кропивницького - 28 осіб. Наразі класи гімназії імені Пушкіна наполовину порожні: 19 — 20 дітей, тому у нас і виникають проблеми із фінансуванням закладу. Я обов'язково зустрінуся і з педколективом, і з батьками для роз'яснювальної роботи - нам треба спільними зусиллями зробити все, щоб класи були укомплектовані, - наголосила начальниця управління освіти. -  Гімназія №7 - існує, і з 01 вересня чекає дітей на навчання.

Усі новини