Літнє дозвілля юних кропивничан із бібліотекою

Вівторок, 7 червня 2022 15:51

От ви знаєте, що у бабусі були не два, а три веселих гусі? Один сірий, другий білий, третій у капелюсі! Не чули? А хлопчики та дівчатка з центру психології та розвитку Umbrella, які завітали сьогодні, 7 червня, до бібліотеки імені Дмитра Чижевського знають! Як і героїв казок, пташок, тварин, риб та багато іншого. Все це вони продемонстрували, граючи в «У небі, на землі, у воді», «Живий кросворд», «Вгадай героя» тощо.

Поки у читальній залі тривали інтелектуально-рухливі ігри, у відділі з питань медицини та охорони здоров’я школярі з Кропивницького колегіуму вивчали власні відбитки пальців і дізнавалися, що ще є в кожному з нас неповторного.

В Інтернет-центрі хлопці, що переїхали до нашого міста, разом з татом в цей час майстрували робота-змію. В холі малеча створювала неймовірно гарні сонечка, різнокольорових веселих звіряток, 3D-сувеніри. У відділі документів іноземними мовами працював театр Kamishibai й усі охочі вчилися виготовляти підставки під смартфони.

У відділі мистецтв в рамках Міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» демонструвалося пригодницьке фентезі «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке», а на прибудинковому майданчику діти виготовляли собі квіткові браслети та грали в інтелектуальну гру «Вгадай рослину & тварину»: рослину визначали за її листочками, тварину – по її слідах.

Запрошуємо дорослих та дітей на книгозбірні! Щовівторка та щосуботи в конференц-залі проходять заняття з нейрографіки. Протягом тижня в Інтернет-центрі працює робоклуб, а прихильники новітніх технологій можуть помалювати 3D-ручками.

Щопонеділка та щосереди у відділі мистецтв відомі кропивницькі  мисткині проводять різноманітні майстер-класи. Щоп’ятниці можна привести самих маленьких на майстер-клас з паперопластики «Веселі звірята». В цілому в бібліотеці можна взяти участь у більше десятка майстер-класів! Непосиди в холі можуть погратися у настільний футбол чи пострибати у 3D-кінекті.

Щотижня в головній книгозбірні області проходить безліч заходів! Анонси про них викладаються у бібліотечному Telegram-каналі, на сторінці у Facebook або на сайті. Щось корисне та для душі знайдеться для кожного!

 

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21