Мешканці п’яти багатоповерхівок у Кропивницькому на загальних зборах проголосували за від’єднання від ЦО

Вівторок, 13 липня 2021 17:17

П’ять багатоповерхівок у Кропивницькому будуть від’єднані від централізованого теплопостачання. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні  сьогодні, 13 липня.

За інформацією начальника головного управління ЖКГ міської ради Віктора Кухаренка, з проханням про відключення житлових будинків від магістральних мереж централізованого опалення по вулиці Архангельській, 44/66 (ОСББ «П’ятихатки 44/66»), на проспектах Винниченка, 1 (ОСББ «Підкова 1+1»), Перемоги, 12, корпуси 2, 3 (ОСББ «Щаслива оселя 12») та по провулку Училищному,6  звернулися самі мешканці після проведення загальних зборів.

- Мешканці будинків діяли в межах чинного законодавства України, - відзначив Віктор Кухаренко. – Рішення про відключення житлових будинків від ЦО приймається на підставі письмової заяви власників будівлі. Люди провели загальні збори і прийняли рішення про відмову від послуг централізованого опалення для всього будинку. Постійно діюча комісія з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем ЦО та постачання гарячої води надала своє погодження. Варто відзначити, що таким чином співвласники будівлі беруть на себе і відповідальність за підготовку до опалювального сезону усіх загальних місць багатоповерхівок: під’їздів, підвалів, дахів.

Усі новини

Марку Лукичу Кропивницькому — 184!
Середа, 22 травня 2024 12:35