Міська рада Кропивницького оголосила конкурс із призначення управителя багатоквартирного будинку по просп. Університетському, 21

П'ятниця, 13 квітня 2018 11:51

Таку інформацію повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства міської ради, яке виступило організатором конкурсу.

З проханням перевести будинок до комунальної власності міста та призначити управителя будинку по просп. Університетському, 21 мешканці звертались до секретаря міської ради Андрія Табалова та заступника міського голови Олександра Мосіна. Після звернень мешканців даного будинку юридичним управлінням та управлінням комунальної власності було розроблено механізм переведення житлового будинку до комунальної власності міста, а вирішення питання балансоутримання гуртожитку — це перший і дуже важливий крок на цьому шляху. Тому виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення про проведення конкурсу на визначення управителя даним житловим будинком і визначено його організатора - головне управління ЖКГ міської ради.

Подавати конкурсні пропозиції можна особисто до ГУ ЖКГ за адресою: 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 232 або поштою протягом трьох робочих днів після надходження заяви про участь у конкурсі. Кінцевий строк подання пропозицій до 10.00 14 травня 2018 року. Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями заплановане на 15 травня 2018 року о 14.00.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у вкладенні.

Фото: http://vcs.vn.ua

Усі новини

Пам’ятай про Крути!
Середа, 29 січня 2020 14:24