Міська рада Кропивницького закликає містян долучитися до розробки плану енергетичного розвитку міста

Понеділок, 11 листопада 2019 15:47

Міська рада Кропивницького ініціювала розробку проекту «План дій сталого енергетичного розвитку міста Кропивницького на період до 2030 року».

Як повідомили в департаменті з питань економічного розвитку. Торгівлі та інвестицій, такий План дій  визначатиме довгострокові завдання громади Кропивницького, спрямовані на зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та скорочення викидів в атмосферу вуглекислого газу. 

Запрошуємо всіх зацікавлених мешканців міста, представників громадських організацій взяти участь у робочій нараді з питання підготовки Плану дій та внести свої пропозиції щодо розробки стратегії міста в напрямку енергозбереження.

У нараді візьмуть участь розробники проекту «План дій» - товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Енергетичні інновації», які презентують свої напрацювання та основні аспекти проекту.

Серед запрошених: керівники виконавчих органів Міської ради міста Кропивницького, керівники та фахівці профільних підприємств, інші спеціалісти, громадськість та представники засобів масової інформації. 

Нарада відбудеться 15 листопада 2019 року о 10.00, кімн. 215 в приміщенні міськвиконкому.

Усі новини