Міська влада рекомендує підприємцям Кропивницького виплачувати заробітні плати вищі мінімальних

П'ятниця, 26 листопада 2021 16:05

Сьогодні, 26 листопада, відбулося засідання робочої групи з питань дотримання законодавства про працю.

Робоча група під орудою заступника міського голови Михайла Бєжана розглянула діяльність семи підприємств, які у ІІ кварталі поточного року виплачували своїм працівникам заробітну плату на рівні і навіть нижче мінімальної і не перераховували податок з доходів фізичних осіб, при здійсненні своєї діяльності.

Все це невеликі підприємства, які надають житлово-комунальні послуги, а також виконують різні види монтажних робіт, тому для їхнього фонду оплати праці береться за показник середньомісячний заробіток у будівельній галузі на Кіровоградщині, а це більше 9 тис. грн.

Зрозуміло, що економічна криза, викликана пандемією, впливає на всі сектори економіки і на роботу, як великих, так і малих підприємств, але керівникам бізнесу варто знаходити можливості аби відійти від мінімальних заробітних плат, які вони виплачують своїм працівникам роками, не залежно від ситуації в державі, чи й світі загалом. Про це якраз і йшлося під час наради. У свою чергу, члени робочої групи наполегливо рекомендували запрошеним представникам фірм донести цю позицію своїм керівникам.

Усі новини