Міський голова визначив двотижневий термін для наведення ладу на дорогах Кропивницького

Понеділок, 19 серпня 2019 15:32

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович вчергове звернув увагу комунальних служб міста на поганий стан дорожнього покриття, особливо у місцях аварійного ремонту інженерних мереж. Сьогодні, 19 серпня, очільник міста визначив двотижневий термін для наведення ладу на шляхах обласного центру.

До першого вересня, початку навчального року,  залишилось лише два тижні. Тож міський голова поставив завдання терміново  відремонтувати всі підходи та під’їзди до шкіл та дитячих садків.

- Де не встигли - прискорте роботу. Щоб батьки мені не писали про ями біля шкіл,  - наголосив  Андрій Райкович. - Прошу перевірити також всі світильники біля закладів: незабаром швидко почне темнішати надворі.

Дуже важливо, наголосив Андрій Райкович, щоб біля кожного навчального закладу обов’язково була дорожня розмітка. Озвучив очільник міста також прохання до поліцейських - попрацювати з усіма водіями транспорту, особливо в перші тижні вересня, щоб вони були особливо уважними біля закладів освіти.

Своє завдання отримали також працівники Кропивницького ВКГ.

- Шановні колеги,  розумію, що проблеми з кадрами, але щодня містом тече вода, каналізація, ями від поривів просіли, - наголосив Андрій Райкович. - Скільки так може тривати? Вулиця Декабристів, поворот із Шевченка - чиї недоробки?! На поточному тижні ліквідуйте нарешті цю ганьбу!

Усі новини