Мобільні пункти вакцинації на вихідних працюватимуть на Великій Балці та Новомиколаївці

Четвер, 12 серпня 2021 09:42

Мобільні пункти вакцинації продовжують працювати у віддалених мікрорайонах Кропивницького. Цієї суботи, 14 серпня, виїзні пункти вакцинації працюватимуть на Великій Балці (магазин "Візит", вул. Чайковського-Єгорова) та Новомиколаївці (парк Крючкова, вул. Авіаційна, 63) з 9.00 до 12.00.

Керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва  зустрілася із головами  квартальних комітетів цих мікрорайонів, щоб обговорити організаційні питання.

Подібні зустрічі не обходяться без роз'яснювальної роботи, бо ж і в самих керівників квартальних комітетів є чимало питань про вакцини, ревакцинацію, які побічні ефекти  після щеплень — на всі питання відповідала начальник управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук. 

Світлана Балакірєва відзначає, що ставлення серед квартальних до вакцинації змінюється, все більше прихильності викликає практика роботи таких виїзних пунктів.

- Ми нікого не переконуємо і не наполягаємо. Ми лише застерігаємо про небезпеки COVID-19. А вже кожен вирішує сам, бо ж здоров'я понад усе, - наголошує вона.

За попередніми даними квартальних, вакцинуватися мають намір більше двохсот жителів Новомиколаївки і до ста — Великої Балки.

Посадовці міської ради підкреслюють, якщо жителі віддалених мікрорайонів першу дозу вакцини від коронавірусної хвороби отримували у себе на місцях, то і на ревакцинацію теж варто йти до виїзних пунктів.

Усі новини