Мова — код нації: кропивничани написали радіодиктант національної єдності

Середа, 9 листопада 2022 15:46

Сьогодні, 09 листопада, у День української писемності та мови всі охочі кропивничани долучилися до написання традиційного радіодиктанту національної єдності. Писали диктант і дев’ятикласники комунального закладу “Ліцей “Науковий” міської ради міста Кропивницького”, до яких приєдналися секретар міської ради Олег Колюка та депутатка міської ради, директорка ліцею Наталія Чередніченко.

Перед початком диктанту учнів ліцею привітав і побажав успіху секретар міської ради Олег Колюка.

- Із задоволенням відгукнувся на запрошення написати диктант національної єдності. Символічно, що пишемо його саме сьогодні, у День української писемності та мови, адже саме наша мова  - те, що нас єднає невидимим маркером навколо однієї національної ідеї. Диктант національної єдності і символізує єднання усіх українців мовою, - відзначив Олег Колюка у вітальному слові.

Цього року для радіодиктанту обрали текст письменниці та режисерки Ірини Цілик із символічною назвою “Твій дім”, а читала його народна артистка України, Герой України Ада Роговцева. Зосереджено й уважно писали учні ліцею і гості диктант, а після написання і перевірки поділилися емоціями: текст був складний, але всі впоралися.

Як перевірити текст? Його можна надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 10 листопада.

Або сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, png, jpeg, tiff, pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу: rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт.

Якщо ви хочете перевірити свій диктант самостійно: 11 листопада об 11:00 текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайтах «Українського радіо» та Суспільного

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21