На боротьбу із порушниками правил будівництва у Кропивницькому виходить міська спеціспекція

Четвер, 6 серпня 2020 12:04

Спецінспекція Кропивницького допоможе виявляти порушників правил забудови на території обласного центру.

Сьогодні, 06 серпня, заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів міської ради. Головним питанням порядку денного зустрічі стало посилення боротьби з незаконними забудовами в обласному центрі.

Періодично у Кропивницькому з’являються будівельні об’єкти, що зводяться незаконно чи з порушеннями будівельних норм та правил, без необхідних дозволів на ведення робіт. Активну боротьбу з такими явищами ведуть фахівці управління державного архітектурно - будівельного контролю міської ради. Аби вони могли вчасно реагувати на самовільні забудови, їм допомагатимуть міські спецінспектори: відповідне доручення їм надав Олександр Мосін.

- Шановні спецінспектори, моє доручення просте: ви маєте, крім своїх прямих обов’язків, тепер виконувати і додаткові - при обстеженні території міста звертати  увагу і на нові будівництва, - наголосив Олександр Мосін. - І одразу повідомляти про них в управління ДБК. А вже вони розбиратимуться, чи законне це будівництво. Так ми зможемо стати оперативнішими у зупиненні порушників на етапі початку виконання робіт.

Тож спецінспектори міської ради оперативно реагуватимуть на появу незаконних забудов. А список порушників, хто, в  обхід закону, дозволяє собі будувати на території Кропивницького буде оновлюватися на офіційному сайті міської ради щомісяця.

Усі новини