На боротьбу зі снігом у Кропивницькому вийшли 20 одиниць техніки: комунальникам заважають припарковані наузбіччях авто

Неділя, 26 грудня 2021 10:50

 Із початком рясного снігопаду на території Кропивницького, сьогодні, 26 грудня о 02.00 снігоочисна комунальна техніка виїхала на розчистку транспортних магістралей обласного центру. За інформацією директора комунального підприємства «Універсал 2005» Віктора Панішка, всього на дорогах міста цієї ночі працювало 20 одиниць техніки: 9 тракторів МТЗ- 82, 6 МАЗів комбінованого типу, один ЗІЛ – піскорозкидувач, дві снігоочисні машини, грейдер та навантажувач.

- Ми продовжуємо розчистку проїжджої частини міських доріг і будемо робити це впродовж всього дня, - відзначив Віктор Панішко. – Якщо не встинемо звільнити від снігу всі транспортні магістралі, або, якщо знову будуть опади – працюватимемо і вночі.

 Хід та якість робіт комунальників перевірив особисто міський голова Андрій Райкович. Він звернув увагу , що якісно очистити дороги від снігу вийшло не скрізь.

 -Не зважаючи на наші прохання, на узбіччях купа покинутих машин. Вони заважають комунальній техніці працювати. Тому, шановні водії міста, вкотре прошу усіх вас - не паркуйтесь вздовж дороги! Дайте нашому «Універсалу» якісно виконати свою роботу! - вчергове звернувся до кропивничан очільник міста. - Я дякую також тим, хто взявся чистити сніг біля своїх територій. Але, не треба його викидати на дорогу, не треба засипати вже почищені пішохідні переходи. Сніг можна окучувати і викидати на газони. Кропивничани, будь-ласка, поважайте нелегку працю комунальників! Дослухайтеся до наших прохань, адже місто знов накриють снігопади, а тому роботи у них лише додасться. Давайте будемо з вами партнерами! Усім гарного дня!

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21