На порядку денному депутатських комісій Кропивницької міської ради питання ЖКГ, транспорту і бюджету

Четвер, 10 листопада 2022 12:01

У Кропивницькій міській раді продовжується підготовка до чергового сесійного засідання. У середу, 09 листопада, відбулося засідання відразу двох постійних депутатських комісій.

Члени комісії з питань бюджету та податкової політики опрацювали 11 проєктів рішення міської ради: коригування галузевих програм соціально – економічного розвитку Кропивницького у 2022 році, перерозподіл видатків по виконавчому комітету Кропивницької міської ради в межах загального обсягу бюджетних призначень на 2022 рік. Депутати також підтримали запропоновані перейменування вулиць, провулків, тупиків, проїзду у Кропивницькому, спрямовані на вичищення території  міста від російських і комуністичних топонімів та взяли до відома звіт про виконання бюджету Кропивницької територіальної громади за 9 місяців 2000 року.

За інформацією начальниці фінансового управління міської ради Любові Бочкової, за  звітний період до міського бюджету надійшло 2, 146 мільярда гривень. Виконання плану за січень – вересень поточного року по податкових і неподаткових надходженнях  становить 105,5%, а темпи росту до відповідного періоду 2021 року становлять 124,4%.

Депутатська комісія Кропивницької міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту розглянула і погодила проекти рішень “Про внесення змін до рішення Кропивницької міської ради від 25 березня 2021 року “Про обсяги і межі повноважень, які визначаються Кропивницькою міською радою Подільській та Фортечній районним у місті Кропивницькому радам восьмого скликання та їх виконавчим органам”, а також зняла з контролю окремі рішення міської ради та погодила внесення змін та затвердження статутів комунальних підприємств “Ритуальна служба — спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” та “Міськсвітло”.

Найактивніше обговорення членів депутатської комісії викликало питання про розгляд проєкту рішення “Про перейменування вулиць, провулків, тупиків, проїзду”. Секретар міської ради Олег Колюка дав вичерпні відповіді і пояснення на запитання депутатів.

- Триває процес декомунізації і деросіїзації топонімів на карті Кропивницького. Ми повертаємо в топоніміку міста назви українські й історично вмотивовані.  Напрацьована відповідна концепція щодо зміни назв вулиць, проведено громадські обговорення й узагальнена думка громади, аби нові назви отримали понад півсотні міських вулиць. Ще понад 120 вулиць, які сьогодні носять назви пов’язані з росією і комуністичним минулим, підлягають перейменуванню, - пояснив Олег Колюка.

Після обговорення члени депутатської комісії погодили відповідний проєкт рішення.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17