На порядку денному громадської комісії — житлові питання кропивничан і ВПО

Вівторок, 6 червня 2023 17:26

Сьогодні, 06 червня, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося засідання громадської комісії з житлових питань.

Комісія опрацювала подані документи та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла вісім родин вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей у першочергову чергу.

Члени комісії погодили взяття на квартирний облік чотирьох родин з числа внутрішньо переміщених осіб, з яких три особи є учасниками бойових дій та одна особа з інвалідністю внаслідок війни і  зняття двадцяти родин з обліку у зв’язку із поліпшенням житлових умов та внесення зміни до квартирної справи.

Комісія  також розглянула заяви від двох мешканців гуртожитку на проспекті Університетському, 21 щодо надання їм ордерів на кімнати та погодила виділення житлового приміщення у гуртожитку на вулиці Арсенія Тарковського, 16, який належить до комунальної власності Кропивницької міської територіальної громади.

Усі новини