На вулиці Кропивницького виходить транспортний патруль

Понеділок, 27 лютого 2017 13:47

Політичний популізм не може взяти гору над економічними реаліями, відзначив секретар міської ради Андрій Табалов, коментуючи ситуацію з погодженням тарифів на проїзд у громадському траспорті Кропивницького.

Рішення виконавчого комітету було складним і його відміна не розв’яже клубок проблем у сфері пасажирських перевезень, відзначив Андрій Табалов під час наради з керівниками виконавчих органів сьогодні, 27 лютого.

Ключовим у такому своєрідному компромісі є запровадження жорсткого контролю за якістю перевезень і безумовним дотримання графіків роботи маршрутних таксі у Кропивницькому.

- Від сьогоднішнього дня транспортний патруль має вийти на вулиці міста, - наголосив Андрій Табалов. – І працювати він має не від випадку до випадку, а щодня і системно, в години пік і у вечірній час, особливо на маршрутах до віддалених мікрорайонів. У роботі таких рейдових груп ми запрошуємо брати участь журналістів, представників громадських організацій. Наше завдання – забезпечити дотримання умов договорів на пасажирські перевезення в обласному центрі.

Окремо секретар міської ради звернувся і до керівників транспортних підприємств. Андрій Табалов попередив, що у випадку виявлення грубих і системних порушень з перевізниками будуть розриватися угоди в односторонньому порядку, таке право у міської влади є.

Одночасно продовжуватиметься у місті і реалізація транспортної реформи. Сьогодні навіть найбільші скептики і ті, хто свого часу голосував проти закупівлі нових тролейбісів, визнали позитивними зрушення в організації пасажирських перевезень у Кропивницькому.

- Наступним кроком буде придбання великогабаритних автобусів, які розвантажать транспортні потоки у тих районах міста, де відсутній електротранспорт, - підкреслив Андрій Табалов. – Питання про виділення коштів на їх закупівлю внесене до проекту порядку денного чергової сесії, тож для громади надзвичайно важливо, щоб сесія відбулася. На жаль, поки що у міській раді є депутати, які просто спекулюють на темі тарифів на проїзд.

Усі новини