НеЛекції з Олександром Педаном: кропивницькі школярі вчилися правилам виживання в умовах війни

Понеділок, 5 грудня 2022 18:05

Кропивницькі навчальні заклади “Ліцей “Науковий” та “Мрія” відвідав відомий шоумен і телеведучий Олександр Педан. Протягом трьох днів, із 03 по 05 грудня, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в рамках проєкту "Спільно до навчання" він провів освітні заходи: НеЛекцію для учнів та батьків про мінну безпеку, безпеку в школі, важливість освіти, ментальне та фізичне здоров'я.

Розпочав свої НеЛекції Олександр Педан у “Ліцеї “Науковий”. Зрозумілою  для підлітків мовою, з різними інтерактивними завданнями він пояснив, як треба поводитися під час повітряної тривоги, при зустрічі з ворогом, коли знайшов невідомий вибухонебезпечний предмет, в умовах повного блекауту тощо. Ліцеїсти взяли участь у цікавому, динамічному, захоплюючому квесті, під час якого закріпили знання, отримані на НеЛекції та отримали заохочувальні призи.

В ході заходу відбулася дискусія між батьками, учителями та представниками управління освіти, під час якої Олександр виступив модератором і допоміг обговорити всі питання, які хвилюють батьків: організацію безпечного навчального процесу під час повітряної тривоги, навчання без світла та інтернету.

Ліцеїстам неформальне спілкування з шоуменом сподобалося настільки, що на заклик вести здоровий спосіб життя вони вже наступного ранку вийшли в дендропарк на ранкову пробіжку разом з Олександром Педаном. Навіть мороз -8 градусів не зупинив понад пів сотні  підлітків зробити ранкову розминку і пробігтися зимовим парком.

А вже наступного дня учні комунального загальноосвітнього закладу “Мрія” реально відчули, як навчатися під час тривалої повітряної тривоги. Щойно розпочавшись, захід НеЛкекції довелося перервати і всім перейти в укриття.

- Дуже добре, що саме такі навчання за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проводить такий відомий модератор як Олександр Педан. Він зміг важливу інформацію про сьогоднішні реалії і заходи безпеки донести на зрозумілій для дітей мові, в легкій і жартівливій формі. Сподіваюся, що ці знання їм не доведеться застосовувати, але обізнаний — отже більше шансів зберегти життя, - зазначила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко.

Усі новини