Нинішній Великдень варто зустріти вдома, в колі сім’ї: Андрій Райкович.

П'ятниця, 10 квітня 2020 14:38

Сьогодні, 10 квітня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович вчергове звернувся до містян, щоб поінформувати про поточний момент життя нашого міста в умовах надзвичайної ситуації через коронавірус.

Реальність нині непроста, але кожна служба контролює відповідну ділянку роботи: міська рада, медики, комунальні бригади, правоохоронці, транспортники, соціальний захист. Власне всі, від кого залежить життя обласного центру. Андрій Райкович переконаний, головне зараз - допомогти лікувальним закладам, які знаходяться на передній лінії боротьби з пандемією.

- Ми перенаправили майже 17 млн. грн. з міського бюджету на виплату заробітної плати та необхідних доплат медикам, які працюють безпосередньо з Covid -19. А також на придбання засобів проти коронавірусу. Це - і медикаменти, захисна амуніція, медичне обладнання, дезинфікуючі препарати. Зрозуміло, що в захисних засобах є потреба, тому ми вдячні меценатам, волонтерам, небайдужим людям, які допомагають медичним працівникам. Хто чим може, - акцентував Андрій Райкович. - Як би не було складно, ми не зупиняємо ключових соціальних програм підтримки населення, координуємо зусилля стосовно підготовки до ремонту стратегічних комунальних об'єктів, зокрема системи теплопостачання.

Тож Андрій Райкович закликав не накопичувати великих боргів за комунальні послуги. Нині кожна заплачена містянами гривня за ЖКГ, для міста вкрай важлива.

- Щодо ситуації з Covid - 19. Кількість інфікованих зростає, бо збільшується і кількість протестованих. На жаль, є перші летальні випадки. Вони типові для перебігу цієї хвороби. У людей, яким за 70, які мали системні захворювання. І оскільки фахівці МОЗу прогнозують пікові позначки Covidу на наступні тижні, я ще і ще раз прошу кожного із вас дослухатись до вимоги - жорстко виконувати всі правила карантину. Найкраще ваше рішення - бути вдома!Ви маєте знати, що значно жорсткішими стали правила перевезень у громадському транспорті. Тільки з перепустками, тільки з посвідченнями з місця роботи, що належить до  критичної інфраструктури. Знову зауважую: медикам - зелене світло! Розумію, що тепла весняна погода кличе городників до роботи. Але закликаю бути максимально обережними навіть у своїх дворах і на своїх присадибних ділянках. Жорстко застерігаю всіх, хто надумає палити торішнє листя, сміття чи гілля - спецінспекція, патрульна поліція негайно штрафуватимуть за подібні порушення. У таку лиху годину нам лише пожеж не вистачало! Будьте свідомими громадянами, цінуйте життя і здоров'я своє, своїх близьких, громади міста. Нарешті, про наступаючі Великодні свята. Дорогі мої земляки! Радість пасхального свята - у колі сім'ї, у рідних стінах, у щирому спілкуванні з Господом біля намоленої ікони. Я переконаний, що у кожному вашому домі, у ваших душах є такий куточок. Замисліться над моїми словами, почуйте єдину пораду - нинішній Великдень зустріти вдома. Інакше не можна! Інакше - сотні контактів, можливо і нових заражень. Ми сподіваємось на цілковите розуміння всечесних отців, пасторів, керівників усіх єпархій, релігійних об’єднань. Будьмо єдиними в такі складні для народу, для нашого міста дні. Оберігайте своїх вірян, попросіть їх бути вдома. Патрульна поліція чергуватиме поряд з культовими спорудами. Моліться за кропивничан, за наше місто, за нашу рідну країну. І разом ми поборемо пандемію. Будьте здорові!
 

Усі новини