Нова плитка, велодоріжки та сучасне освітлення: реконструйована алея з’єднає у Кропивницькому вулиці Жадова і Попова

П'ятниця, 26 листопада 2021 16:33

Сьогодні, 26 листопада, у Кропивницькому урочисто відкрили нову променадну алею. Вона облаштована між мікрорайонами Жадова та Попова.

Цього дня, незважаючи на прохолодну погоду, тут було надзвичайно людно і гамірно. Місцеві мешканці прийшли оцінити завершення робіт і робили це з великим задоволенням, під мелодії міського професійного духового оркестру.

Роботи з відновлення алеї стартували ще влітку. Тоді міський голова Андрій Райкович поставив завдання - терміново взятись за ремонт цієї пішохідної зони і одночасно місця відпочинку. Спеціалісти головного управління житлово – комунального господарства міської ради активно включилися у  виконання важливого і цікавого проєкту. Розробили всю необхідну технічну документацію реконструкції, провели тендер і підрядник розпочав ремонтні роботи. Будівельники вклали нову тротуарну плитку на пішохідних доріжках, тут же облаштували велодоріжки, змонтували нове сучасне зовнішнє освітлення, встановили зручні лавки та безпечні  огорожі.

- Тепер - це класна променадна зона, з якісним ремонтом. Переконаний, що людям буде зручно тут прогулюватися і відпочивати, - відзначив Андрій Райкович. – Вночі не страшно ходити, бо встановлено якісне освітлення.  Я задоволений результатом. Головне тепер – берегти все, що зроблено від вандалів.

Місцеві жителі такому оновленню щиро раді.

- Я живу тут більше 35 років і ми навіть не мріяли, що ця алея стане такою класною. Вона ж окраса всього мікрорайону, - ділиться емоціями кропивничанка Марія. – Ми щиро дякуємо міській владі за цей проєкт.

Вартість усіх робіт складає близько 5 мільйонів гривень.

Усі новини