Нові зелені зони відпочинку у Кропивницькому необхідно дбайливо доглядати і пильно охороняти

Понеділок, 15 квітня 2019 11:16

Висаджені громадськістю міста нові зелені насадження у Кропивницькому необхідно належним чином доглядати і оберігати. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 15 квітня.

Минулої суботи представники виконавчих органів та депутати міської ради Кропивницького, небайдужі містяни висадили 265 дерев, як подарунок місту до 265–ї річниці заснування. Молоді трирічні липи утворять нові зелені зони відпочинку біля озера «Копань» на Ковалівці, у Молодіжному сквері на Некрасівці та вздовж вулиці Кропивницького.

Тепер найголовніше, на думку міського голови, вберегти дерева від вандалів та забезпечити їм вчасне і достатнє поливання.

- Нові зелені масиви — красивий подарунок місту на честь його 265-річчя, – зазначив міський голова. - Локації, обрано для висадки, - логічні і коли деревця підростуть, то стануть справжньою окрасою у Кропивницькому. Єдина умова — вчасно поливати, доглядати, підживлювати дерева і надійно їх охороняти, щоб вандали не зрубали саджанці.

Крім того, Андрій Райкович поставив перед головним управлінням житлово – комунального господарства завдання чітко роз’яснити громаді правила, за якими на території міста проводиться обрізка дерев. Адже її виконанням містяни дуже часто лишаються незадоволеними.

Усі новини