Олег Колюка: потреба в психологічному хабі існує у Кропивницькому від 2014 року

Середа, 22 червня 2022 15:18

Потреба в існуванні психологічного хабу, куди за допомогою може звернутися кожен, хто відчув на собі наслідки війни, існує в суспільстві з 2014 року. Сьогодні ж вона ще більше загострилася. Саме тому секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка доручив фахівцям департаменту соціальної політики вивчити досвід інших міст зі створення таких центрів і розробити механізм його створення в нашому місті.

- Сьогодні маємо велику кількість мобілізованих громадян, які проходять через горнило війни, родини військових, жінки, діти, які пережили страхіття війни. Всі вони потребують підтримки і психологічної допомоги, щоб позбутися посттравматичного синдрому, адаптуватися у суспільстві. Чим довше триватиме війна, тим більше буде таких людей і зростатиме потреба у соціальній реабілітації, - розповів Олег Колюка.

Поки створення міського психологічного хабу — це тільки ідея, але над його реалізацією уже працюють відповідні фахівці. За задумом, це має бути один центр, де людина зможе отримати увесь спектр психологічної підтримки, фізичної реабілітації, емоційного розвантаження.

- Сьогодні є запит суспільства, є проблема психологічної реабілітації людей, постраждалих від воєнних дій, ми включаємося в роботу і готові її вирішувати, - наголосив Олег Колюка

Усі новини