Олександр Мосін: Кропивницький наполегливо перетворюється у місто зі зручним безбар’єрним середовищем

Вівторок, 7 грудня 2021 15:29

У Кропивницькій міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулося засідання нового складу міського комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури обласного центру.

До складу міського комітету увійшли члени громадських організацій інвалідів, які спільно з представниками виконавчих органів влади приймають рішення щодо створення належного і зручного безбар’єрного середовища у місті.

До порядку денного засідання були включені поточні питання та звіти про виконання протокольних доручень за результатами засідання міського комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, яке відбулося у грудні .2019 року.

Цього дня були також розглянуті пропозиції щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, обговорювалися питання щодо облаштування об'єктів житлового, громадського, соціального та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2022 рік.

Спеціалісти виконавчих органів Кропивницької міської ради провели моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. До цієї роботи долучилися і представники державних органів, профільних громадських організацій, благодійних фондів, експертного середовища тощо.

- Для людей з інвалідністю, представників маломобільних груп залишається актуальною доступність транспортної, вуличної та соціальної інфраструктур, - відзначив Олександр Мосін. - Родини з дітьми до 6 років мають аналогічні проблеми щодо доступної інфраструктури. Тому органи місцевого самоврядування у Кропивницькому тримають на постійному контролі  підготовку та реалізацію проектів, які допомагають різним суспільним групам населення, зокрема, людям з інвалідністю, молоді, батькам з маленькими дітьми, літнім людям почувати себе комфортніше на території міста.

Усі новини