Олександр Мосін: наявність вказівників "Укриття" дозволить людям зберегти дорогоцінний час, а значить і життя

Вівторок, 26 липня 2022 17:25

Питання захисту життя і безпеки людей — першочергові завдання, які перебувають на постійному контролі міської влади. У Кропивницькому триває інспектування споруд цивільного захисту, за результатами яких  вживаються відповідні  організаційні заходи з покращення їх функціонування.

Так, сьогодні, 26 липня, заступник міського голови Олександр Мосін перевірив ряд сховищ та найпростіших укриттів, які є одними з найбільших в обласному центрі.

Дані захисні об’єкти придатні для використання за призначенням, до них забезпечено безперешкодний цілодобовий доступ, проте умови перебування в них різняться. Насамперед це пов’язано із невизначеністю юридичного статусу деяких укриттів.

Олександр Мосін доручив профільним виконавчим органам міської ради з’ясувати наявність у них власників та балансоутримувачів. В одному із таких об’єктів, наприклад, необхідно провести генеральне прибирання, тож заступник міського голови розпорядився негайно привести приміщення до ладу.        

- Акцентую увагу на необхідності якнайшвидшого облаштування системи вказівників і інформаційних табличок на територіях мікрорайонів. Це дозволить містянам та вимушеним переселенцям краще орієнтуватися в пошуках найближчого укриття під час сигналу "Повітряна тривога". В умовах реальної небезпеки це допоможе зберегти дорогоцінний час, а отже і людські життя, - наголосив Олександр Мосін. 

Усі новини