Олександр Вергун: Кропивницький готовий до старту опалювального сезону

Понеділок, 27 вересня 2021 15:39

Сьогодні, 27 вересня, заступник Кропивницького міського голови Олександр Вергун та начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко проінспектували хід підготовки низки теплопостачальних об’єктів міста до старту опалювального сезону.

- Тепловий фонд Кропивницького складається з 23 котелень. По завершенні минулого опалювального періоду КП “ Теплоенергетик” одразу розпочало підготовку до сезону 2021-2022. Здійснили ревізію та випробування мереж, провели планову заміну аварійних ділянок, виконали ремонтні роботи. За наявності договору на постачання природного газу, опалювальний сезон в місті стартує вчасно, - повідомив Олександр Вергун. - Хочу довести до відома мешканців, що процедурі  укладення договору з НАК “Нафтогаз України” ми приділили виключну увагу. За участі міського голови Андрія Райковича відбулася низка нарад в профільних міністерствах, загалом, зроблено велику роботу для того, аби місто отримало необхідні номінації на газ.

Нині в Кропивницькому до мереж централізованого опалення підключені близько 800 багатоквартирних будинків. При цьому, майже 70 відсотків квартир у них - на “автономках”. І це далеко не в останню чергу впливає на кінцеву вартість для населення одного квадратного метра опалюваної площі. Майже 80 відсотків закладів освіти та всі комунальні медичні заклади опалюються централізовано. Система розбалансована виключно по житловому фонду.

- Минулого тижня область відвідала начальниця відділу департаменту житлової політики та благоустрою Міністерства розвитку громад та територій Світлана Отколенко, яка, зокрема, проінспектувала хід підготовки до опалювального періоду у Кропивницькому. Нині ми ще не маємо остаточних висновків перевірки, але представниця міністерства залишилася задоволеною ходом робіт. Зауважень щодо виконаних підготовчих заходів на нашу адресу не прозвучало. Старт опалювального сезону в місті залежить від того, наскільки ми вчасно отримаємо блакитне паливо від НАК “Нафтогаз України”, - зазначив Олександр Вергун.

Світлана Отколенко також високо оцінила роботу комунальних служб міста, які опікуються його прибиранням та благоустроєм.

Усі новини