Олімпійський день у Кропивницькому

Четвер, 23 червня 2022 15:36

Міжнародний Олімпійський день відзначається щороку, 23 червня. З цієї нагоди в “Академічній гімназії Кропивницької міської ради” провели спеціальний спортивно-пізнавальний захід.

Перед початком спортивних активностей учасники спортивного свята хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв Другої світової війни в Україні та нинішніх захисників нашої держави, які віддали своє життя у війні з російськими окупантами за мирне життя українського народу.

А сам захід розпочався з пізнавальної розповіді про історію заснування та традиції відзначення Олімпійського дня в Україні та світі, яку для школярів підготували начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради В'ячеслав Гурський та відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Вадим Бебко.

Далі з показовими виступами перед своїми однолітками виступили вихованці відділень гирьового спорту, таеквондо ІТФ та гандболу комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл №1 та №2.

На завершення спортивного свята гімназисти поспілкувалися з тренерами спортивних шкіл, дізналися як можна долучитися до занять з обраного виду спорту, перевірили свою вправність з гирями і в гандболі, приміряли екіпіровку таеквондистів та зробили спільне фото зі спортсменами.

Також під час заходу гості відвідали кімнату спортивно-патріотичного виховання дітей та молоді. А обласне відділення НОК України передало для шкільного олімпійського куточка добірку тематичної літератури, що стане в пригоді педагогам при проведенні навчально-виховних заходів.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17