«Олімпійський урок» у Кропивницькому

Понеділок, 16 вересня 2019 17:34

У Кропивницькому, в гімназії імені Олени Журливої та Центральноукраїнському вищому професійному училищі імені Миколи Федоровського відбувся Олімпійський урок. У спортивному святі для дітей, організованому спільними зусиллями управління молоді та спорту міської ради, обласне відділення НОК України та міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» в рамках проведення «Олімпійського тижня», взяли участь 440 учнів.

На початку уроку представник обласного відділення Національного олімпійського комітету України Микола Аношкін розповів учням цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до ігор сучасності, а керівник обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай розповів про «Олімпійську спадщину Кіровоградщини».

Учні спробували свої сили у брейн - рингу та «Олімпійській вікторині», а найкращі знавці олімпійського спорту отримали спеціальні призи.

На згадку про зустріч учасники «Олімпійського уроку» отримали спортивні сувеніри від обласного відділення НОК України та дипломи управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

Усі новини