Операція «Арка» у Кропивницькому виконується за затвердженим планом

Понеділок, 18 березня 2019 19:47

На об’єкт «Арка»  під шляхопроводом по вулиці Ельворті у Кропивницькому розпочали надходити комплектуючі металевого гофрованого тунелю. Хід та якість виконання будівельних робіт на одному із стратегічних будівельних майданчиків обласного центру перевірив заступник міського голови Олександр Мосін.

- Маємо суворо дотримуватися графіку виконання будівельних робіт, адже із 01 квітня рух під аркою має бути повністю перекритим в обох напрямках, - відзначив Олександр Мосін. – У ці дні будівництво матиме найінтенсивніший характер. Одночасно перекладатимуться інженерні комунікації Кропивницького ВКГ по вулиці Ельворті від вулиці Братиславської до світлофорного об’єкту на  в’їзді до території заводу «Ельворті» і земляні роботи для встановлення другої під шляхопроводом арки із надзвичайно міцного металевого гофрованого профілю, виготовленого у Польщі.

Спеціалісти підрядної організації вже розпочали облаштування рельсової дороги, якою і будуть затягувати змонтований тунель під залізничне полотно. А з іншого боку активно виконується монтаж підпірної стінки розширеної дороги у напрямку до вулиці Левитського.

 

Усі новини