Освітянська декада: міський парламент дітей — молоді патріоти України!

П'ятниця, 20 серпня 2021 14:53

Четвертий день освітянської декади відбувся під знаком національно-патріотичного виховання. Його відкрив сьогодні, 20 серпня, у сесійній залі  міськради  форум міського парламенту дітей “Кропивницький — місто юних!”.

Лідерів учнівського самоврядування шкіл обласного центру привітав секретар міської ради Олег Колюка.

- Вже традиційно міський парламент дітей на свої сесії збирається в міській раді, приємно, що і цьогорічний форум ви вирішили провести саме тут, - зазначив посадовець. - Міський парламент -  важлива структура, що організовує активних і дієвих дітей, сьогодні це 36 осередків учнівського самоврядування загальносередньої освіти. 

Дитячому парламенту у Кропивницькому вже майже 19 років, за цей час реалізовано багато проєктів у співпраці із міською радою.  Один з останніх — екологічний проєкт “Створюємо рідне місто своїми руками”, в рамках якого міський голова Андрій Райкович разом із дітьми висадив дерева на Набережній в обласному центрі.

- Сподіваюся, що найактивніші та найамбітніші серед вас, отримавши досвід роботи у парламенті дітей, стануть потім депутатами місцевих рад, або й навіть народними депутатами, і надалі працюватимуть на користь держави та рідного міста, - підкреслив Олег Колюка.

Юні парламентарі під час форуму розглянули хід реалізації різних програм серед учнівської молоді, зокрема йшлося про екологічні проєкти, національно-патріотичного виховання, правові, у тому числі скеровані проти булінгу.

Усі новини