Переселенка з Маріуполя викладає французьку мову на курсах у бібліотеці Кропивницького

П'ятниця, 17 червня 2022 14:10

У центральній міській бібліотеці імені Володимира Панченка розпочалися безкоштовні заняття з іноземних мов для дорослих. Курси працюють за трьома напрямами: англійська мова з «0», французька мова з «0» та англійська мова - базовий рівень. Кожна група займається двічі на тиждень. Загалом заняття відвідують 75 кропивничан та внутрішньо переміщених осіб, хоча бажаючих значно більше.

На перших заняттях вивчення англійської та французької з «0» учні знайомилися з мовами, почали вивчати алфавіт, особливості читання та вимови і вже отримали перші домашні завдання. У групі, яка вже має базові знання англійської, вивчали граматику, лексику та практикувалися у говорінні.

Варто зауважити, що безкоштовні курси французької мови для дорослих у Кропивницькому єдині, а вже у вересні планується запустити ще одну групу для дітей.

Заняття проводить Вероніка Романова, викладачка англійської та французької мов, спеціалістка відділу інноваційно-методичної роботи МЦБС міста Кропивницького, яка в березні приїхала з Маріуполя. Вероніка закінчила Маріупольський державний університет, де отримала диплом викладача англійської та французької мов. Працювала перекладачем у відділі Міжнародних зв’язків в університеті та викладала курси французької мови.

Усі новини

Сарана — реальна небезпека
Середа, 17 липня 2024 16:17