Перші мешканці гуртожитку по Університетському, 21 у Кропивницькому отримали ордери на житло

Понеділок, 20 червня 2022 17:09

Перші шість мешканців гуртожитку по Університетському, 21, який рішенням Кропивницької міської ради передали у комунальну власність, отримали ордери на житло сьогодні, 20 червня. Отримані документи дозволять їм у подальшому нарешті реалізувати свої житлові права — приватизувати помешкання.

- Я живу в цьому гуртожитку з 1990 року, отримала кімнату, коли працювала на будівельному підприємстві. Відпрацювала за це житло 10 років, але ордер так і не отримала. Увесь цей час жила і хвилювалася, що у будь-який момент можуть виселити, а у мене родина. Тут майже всі мешканці живуть десятиліттями, вже повиростали діти, є внуки. Я дуже радію, що нарешті отримала ордер і зможу приватизувати свою кімнату. Я спатиму спокійно і не боятимуся, що мене хтось виселить, адже це — єдине моє житло, - зі сльозами на очах розповідає мешканка гуртожитку Валентина Романівна.

Радіє отриманому ордеру і ще одна мешканка гуртожитку — Ліна Миколаївна. Каже, живе тут 25 років, за цей час сама ремонтувала не тільки власну кімнату, а й дах, коридор, за власний кошт облаштовувала електропроводку, каналізацію і водопровід. Ордер для неї — гарантія спокійного життя і впевненості у завтрашньому дні.

- Мені дали кімнату у 1995 році від підприємства, на якому я працювала. Усі ці роки жила у страху, що можу опинитися на вулиці у будь-який момент. Зараз для мене нічого не зміниться з місцем проживання, крім того, що я матиму документи — гарантію мого права на це житло. Дякую міській владі Кропивницького, яка нарешті допомогла вирішити нашу “бородату” проблему і сьогодні ми отримуємо ордери на наші квартири, - з вдячністю говорить мешканка гуртожитку Віра Миколаївна.

Відтепер мешканці, які отримали ордери на кімнати у гуртожитку, можуть передавати їх у своє ЖЕО і подавати документи на приватизацію житла.

- Ордер — це документ, який підтверджує законність вселення громадянина у житло. Тепер ці люди зможуть подати документи на приватизацію і отримати свідоцтво на право власності і вже стануть повноцінними власниками житла, - зазначив начальник відділу обліку житла Кропивницької міської ради Валерій Пількін.

 

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21