Першість Кропивницького з тенісу присвятили 32-ій річниці Незалежності України

Вівторок, 29 серпня 2023 18:21

Упродовж двох днів, 26 та 27 серпня,  на тенісних кортах стадіону м’ясокомбінату "Ятрань" проходила першість Кропивницького з тенісу серед дорослих спортсменів, присвячена 32-ій річниці Незалежності України.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, взяли участь 24 тенісисти. У запеклій боротьбі переможцями турніру стала спортивна пара Ілля Усок і Євгенія Распряхіна. Срібні нагороди вибороли Владислав Верстюк і Олексій Поліщук. Третє призове місце посіли Максим Маленко та Анастасія Співак.

Переможців і призерів змагань нагородили дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради та цінними подарунками від організаторів і спонсора турніру - стоматологічної клініки "Мірздрав".