Під час вимушених канікул у школах Кропивницького постійно чергуватимуть педагоги

Понеділок, 3 лютого 2020 12:24

Керівники навчальних закладів Кропивницького прийняли оперативні управлінські рішення про призупинення навчання в школах міста у зв’язку із  активним зростанням кількості хворих дітей. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради, сьогодні, 03 лютого.

Очільник міста поставив перед начальником управління освіти Ларисою Костенко завдання належним чином забезпечити охорону приміщень шкіл та провести консультаційну роботу з батьками щодо вчасних повідомлень про хворобу дітей.

- Щороку нам доводиться переживати такий період різкого поширення вірусних захворювань, - акцентував увагу міський голова. - Вчителі можуть в режимі електронного спілкування, особливо із старшокласниками, які готуються до ЗНО, продовжувати консультації, щоб не втрачати час.

Звернувся міський голова і до журналістів з проханням спокійно, без паніки, але системно висвітлювати епідеміологічну ситуацію у Кропивницькому та давати слово фахівцям, щоб люди добре знали, як реагувати, куди йти до лікаря, як вчасно розпізнати хворобу.

Фото: https://www.radiosvoboda.org

Усі новини