Підготовка до нового опалювального сезону – в списку першочергових завдань для міської влади Кропивницького

Вівторок, 17 серпня 2021 17:40

Сьогодні, 17 серпня, Кропивницький міський голова Андрій Райкович взяв участь в селекторній нараді під головуванням голови обласної державної адміністрації Марії Чорної. Говорили про підготовку до опалювального сезону 2021 – 2022.

Андрій Райкович зауважив, що Кропивницький, не втрачаючи часу, почав підготовку до нового опалювального сезону відразу після завершення попереднього. І нині цей процес триває: працівники КП «Теплоенергетик» виконують планові ремонти котлів, електромереж, запірної арматури, насосів, випробовують обладнання.

Готуються до холодів і житлові будинки та заклади соціальної сфери. Тут виконують промивання та гідравлічні випробування внутрішніх мереж. Повірку приладів обліку, димових каналів, сигналізаторів газу.

Втім, ситуація на КП «Теплоенергетик» залишається напруженою: і досі арештовані рахунки підприємства, існує дебіторська та кредиторська заборгованість, утруднює роботу чимала зношеність теплогенеруючого обладнання та на 65% розбалансована  система теплопостачання. Тож Андрій Райкович сьогодні ставить чітке  завдання   пришвидшити процес створення нової стратегії теплопостачання Кропивницького. У цій справі місту допомагає команда професіоналів USAID.

Усі новини