Підприємців Кропивницького запрошують до участі в конкурсі бізнес-проєктів малого та середнього бізнесу

Четвер, 28 січня 2021 15:42

Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Кропивницької міської ради інформує про проведення обласного конкурсного відбору бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області на 2021 рік.

Фінансова підтримка надається:

- безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування;

- на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100% облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

До участі у конкурсному відборі запрошуються підприємці малого, мікро та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіровоградської області, зокрема і з числа учасників АТО (ООС), внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих категорій населення.

Перелік документів для подання, форма заяви про надання фінансової підтримки, зразок бізнес-плану розміщені за посиланням: https://cutt.ly/2j4uOhy.

Дедлайн для подання заявок - 01 липня 2021 року.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Регіонального фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області за тел.: +38 (0522) 24 08 86 або на e-mail: rfpp@email.ua.

Усі новини