Підприємців запрошують до участі в конкурсі «Кращий роботодавець року»

Четвер, 5 серпня 2021 11:11

Департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради запрошує керівників підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб-підприємців взяти участь у конкурсі на присвоєння звання "Кращий роботодавець 2020 року".

Як зазначає директор департаменту Ніна Рахуба, конкурс має на меті визначити роботодавців, які забезпечують належні умови праці для найманих працівників та впроваджують заходи щодо їх стимулювання, а також популяризувати досвід таких роботодавців.

Переможці конкурсу будуть визначені за номінаціями серед підприємств
з середньообліковою чисельністю працівників:

  • до 20 осіб;
  • від 21 до 100 осіб;
  • від 101 до 500 осіб;
  • від 501 і більше осіб.

Прийом матеріалів для участі у конкурсі триває до 6 вересня 2021 року.

Довідково:

Суб'єкти господарювання (претенденти), які бажають взяти участь у конкурсі, подають до департаменту з питань економічного розвитку заяву учасника міського конкурсу на присвоєння звання "Кращий роботодавець року" за визначеною формою.

До заяви додаються такі документи:

  • анкета учасника конкурсу на присвоєння звання "Кращий роботодавець року" за визначеною формою;
  • довідка про основні результати діяльності за 2020 рік, а також інформація про заходи, що вживаються з метою мотивації і стимулювання трудової активності персоналу, в довільній формі не більше ніж на 2 сторінки формату А4;
  • додаткова інформація про основні досягнення у впровадженні своєї діяльності (копії документів, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали, відомості про нагороди, лауреатство у конкурсах, відгуки, фотографії тощо).

Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несуть претенденти на участь в конкурсі.

Переможці конкурсу матимуть право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання "Кращий роботодавець".

Адреса організаційного комітету: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 416.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням http://kr-rada.gov.ua/uploads/documents/32834-rozp_104_10-06-2021_1.pdf

Усі новини