Подарунок USAID: ремонти на теплотрасах у Кропивницькому будуть оперативнішими

Вівторок, 13 грудня 2022 17:00

У рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Кропивницькою міською радою, КП "Теплоенергетик" і USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ), місто отримало новий екскаватор.

Щойно отриманий сучасний екскаватор-навантажувач JCB допоможе оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання містянам.

- Комунальне підприємство "Теплоенергетик" робить усе можливе, аби забезпечити безперебійне постачання тепла і гарячої води всім категоріям споживачів у цей найскладніший опалювальний сезон з часів незалежності України, - розповів директор підприємства Олександр Чельник.

Команда теплопостачання USAID Проєкту енергетичної безпеки, своєю чергою, робить все можливе для того, щоб на основі отриманого аналізу максимально оперативно підготувати технічну специфікацію, провести тендери, здійснити необхідні закупівлі, доставити очікувану допомогу в Україну і передати її отримувачам, які забезпечать своїх споживачів очікуваними теплом.

Кропивницька міська рада та КП "Теплоенергетик" КМР" висловлює щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID Проєкту енергетичної безпеки зокрема, за чітке розуміння потреб, моделювання та хеджування потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах – від заявки на надання технічної допомоги до її безпосереднього отримання КП "Теплоенергетик" КМР".

- Кропивницька міська рада продовжуватиме тісну співпрацю з USAID Проєкту енергетичної безпеки з метою забезпечення потреби міста у необхідних засобах і матеріалах для стабільної роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також пунктів незламності, - запевнив заступник міського голови Олександр Вергун.

Усі новини