Подвижників волонтерського руху у Кропивницькому привітали з Днем волонтера

Середа, 7 грудня 2022 18:22

Сьогодні, 07 грудня, в музично-драматичному театрі імені Кропиницького із Днем волонтера привітали усіх, хто допомагає наближати нашу Перемогу.

Висловити слова подяки і вручити відзнаки найактивнішим волонтерам області в Театр корифеїв завітали начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, секретар Кропивницького міської ради Олег Колюка, Єпископ Кропивницький і Голованівський ПЦУ Марк.

- Щиро вітаю вас зі святом високої духовності, патріотизму і любові до своєї країни, своєї нації, до наших людей. Ви докладаєте всі зусилля, щоб наблизити день Перемоги у війні, перемоги демократії в усьому світі, за яку сьогодні б'ються наші захисники, а ви робите все, щоб їх підтримати, - наголосив у вітальному слові Андрій Райкович. - Волонтерський рух бере початок у 2014 році, а сьогодні ми маємо потужну силу, яка підтримує боєздатність нашої армії, впливає на гуманітарне забезпечення громад. Волонтерський рух - це особливість нашого народу, це продукт великого єднання. Хай Господь віддячить вам за кожну добру справу і хай збувається наша спільна мрія - якнайшвидша Перемога.

Привітав волонтерів також секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

- День волонтера набув сьогодні особливого значення. Волонтерський рух - це потужна сила, яка разом із ЗСУ наближає нашу Перемогу. Прийміть слова нашої вдячності і найкращі побажання, - зазначив Олег Колюка.

Привітав волонтерів і вручив відзнаки Православної Церкви України за жертовне служіння українському народові Єпископ Марк. Нагороду від Владики отримав і наймолодший волонтер, кропивницький школяр Олександр Мороз.

Святковим подарунком волонтерам стала вистава від Кропивницького театру "Циганка Аза".

Усі новини