Понад 80% підприємств Кропивницького продовжують працювати в умовах воєнного стану

Вівторок, 7 червня 2022 14:25

З початком  військової агресії з боку російської федерації основні зусилля міської ради і департаменту з питань економічного розвитку  разом із керівниками місцевих підприємств зосереджені на збереженні стабільної економічної ситуації. Основні заходи, що були вжиті і виконуються наразі, стосуються відновлення виробничої діяльності; забезпечення продовольчої безпеки; виконання мобілізаційних завдань та бронювання працівників, без яких неможлива робота підприємств, пошук нових постачальників сировини та комплектуючих, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

- На початок червня у Кропивницькому працюють понад 80% промислових підприємств (112 з 142 од.), серед яких: 95% – підприємств харчової промисловості; 87,5% – підприємств хімічної та фармацевтичної промисловості; 83,6% – підприємств машинобудування та з ремонту і технічного обслуговування машин, техніки та обладнання; 83,3% – підприємств легкої промисловості. Продукція підприємств постачається споживачам як регіону, так і по Україні, а також на експорт, - повідомила  директорка департаменту Ніна Рахуба.

Що стосується експорту товарів, то він скоротився у порівнянні з минулим роком (97,3% до січня-березня 2021 року), але в умовах воєнного стану експорт товарів за січень-березень поточного року склав 117 мільйонів доларів США.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21