Прибраний з території Кропивницького сніг необхідно вивозити на визначені майданчики для його складування

Четвер, 30 грудня 2021 10:08

Потужний снігопад і хуртовина, які накрили Кропивницький в ніч з 27 на 28 грудня, додали клопотів не лише комунальникам. Перед власниками та балансоутримувачами підприємств, установ, організацій та приватних домоволодінь теж постала необхідність виконувати розчищення і вивезення снігу.

- Згідно із протоколом міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 січня 2018 року, у Кропивницькому визначені місця складування снігу, - повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко. - Наголошую, що дані локації призначені лише для чистого снігу, туди категорично забороняється вивозити побутові відходи, будівельне сміття тощо.

Як повідомив Сергій Коваленко, місцями для складування снігу на правобережжі Інгулу є майданчики між вулицями Каховською та Глиняною і на Київський (район міського дитячого пляжу), на лівому березі — парк Космонавтів (вулиця Київська).

Також для цього визначені локації на вулиці Садовій (парк Перемоги у районі телецентру) і на території недобудованих злітної смуги на Новомиколаївці та полігону сміттєвих відходів на Завадівці.

Роботи по накопиченню снігу на визначених майданчиках координує комунальне підприємство “Універсал-2005”.

Усі новини