Приписка громадян України до призовних дільниць триватиме із 10 січня по 31 березня 2022 року

Понеділок, 20 грудня 2021 14:32

Військовий комісар Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки видав наказ від 13.12.2021 № 214 «Про проведення приписки громадян України до призовної дільниці».

«На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 10 січня по 31 березня 2022 року оголошується приписка громадян України 2005 року народження до призовної дільниці міста Кропивницький», - йдеться в наказі.

Явці на приписку підлягають усі допризовники, які народилися з 01 січня по 31 грудня 2005 року включно, а також громадяни старшого призовного віку, які раніше не були приписані до призовної дільниці.

Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути до Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: місто Кропивницький вулиця Віктора Чміленка, 47 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою з 01 по 31 березня 2022 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Також на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку до Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Усі новини