Приймальне відділення Центральної міської лікарні на Фортечних валах відповідає найвимогливішим стандартам

Вівторок, 12 листопада 2019 16:59

Сьогодні, 12 жовтня, у Кропивницькому відкрили оновлене приймальне відділення Центральної міської лікарні на Фортечних валах. Цьогоріч тут було проведено реконструкцію та виконано капітальний ремонт приміщення.

На ремонтні роботи з міського бюджету Кропивницького витратили 2,6 мільйона гривень. Тепер приймальне відділення відповідає усім сучасним стандартам лікування.

Головний лікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх розповів, що приміщення є історичною пам’яткою, то ж під час розробки проектно – кошторисної документації виникали додаткові проблеми. Втім, всі необхідні процедури дотримані, ремонт виконали, і тепер відділення дуже зручне і для пацієнтів, і для медиків.

Завідуюча приймальним відділенням  Анна Андрєєва відзначила, що цей рік для неї став щасливим. Адже вона віднині не лише працюватиме, а й житиме у  комфортних умовах. Цього року лікар отримала від міської ради нову квартиру в новобудові по вулиці Генерала Жадова.

- Ми дуже вдячні міському голові Андрію Райковичу, тепер не хочеться тікати з міста в пошуках кращого життя, - зазначила Анна Андрєєва. – Сьогодні міська влада  робить все, щоб створити  медикам належні умови праці і відпочинку.

Натомість міський голова, оглянувши щойно відремонтоване приміщення залишився задоволений результатом реконструкції.

- Тепер пpиймальне відділення повністю  відповідає медичним ноpмам, а медичний колектив має усі можливості надати пеpвинну допомогу за всіма існуючими регламентами лікування, - наголосив  Андpій Pайкович. – Ми не просто ремонтуємо заклади медицини, а й приводимо до повної європейської відповідності стан всіх наших лікарень.

 Загалом на території медичного закладу вже  реконструювані приймальне, інфекційне, рентгенвіділення та створене сучасне паліативне відділення.

Усі новини

Спецпризначенець номер один
П'ятниця, 17 січня 2020 09:55