Проект «Безпечне місто» в дії: на вулицях Кропивницького буде більше порядку

Четвер, 30 травня 2019 17:43

На вулицях Кропивницького стане безпечніше: на території обласного центру в рамках реалізації спільного проекту міською владою та Національною поліцією, встановлюються сучасні камери відеоспостереження.

- Проект «Безпечне місто» є ініціативою міського голови Кропивницького Андрія Райковича, - відзначив начальник відділу з питань запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами Олександр Шишко. – Його реалізація дозволить ефективно контролювати дотримання правил дорожнього руху та громадського порядку в обласному центрі.

За інформацією Олександра Шишка, починаючи із 2017 року у Кропивницькому, в місцях інтенсивного руху транспорту і масового скупчення людей вже встановлено 81 відеокамеру зовнішнього спостереження.

- Необхідно відзначити, що пункти відеонагляду на вулицях обласного центру облаштовуються якісною технікою, - акцентував увагу начальник відділу. – Зокрема відеокамери здатні розпізнавати номери транспортних засобів і зафіксовані ними матеріали можуть розглядатися в якості доказів під час судових засідань.

Проект «Безпечне місто» розрахований на чотири роки і його реалізація триватиме до 2021 року. Загальний бюджет проекту складає 6 мільйонів гривень.

Усі новини